KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815236
nr 1281 5236
Finn Wennerwald
(1896-1969)
Oljemålning, Finn Wennerwald (1896-1969), bondgård. Signerad. Olja på duk, 60x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:11:06
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)